W jaki sposób działa hurtownia materiałów medycznych

Hurtownia medyczna to miejsce, w którym niejedna przychodnia ochrony zdrowia – od małych gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, ma możliwość zapewnić sobie niezbędne produkty i sprzęt, jakie wykorzystywane są w typowej interakcji z pacjentami.

Kupującym dla towarów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są zarówno specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, a także pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Każdego centrum materiałów medycznych wspomaga w pracy zapewniając dobrej jakości, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co można kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z wielu różnych specjalności, które zawierają nie tylko produkty tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, meble medyczne, jak również sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i sprzętu dla medycyny zaopatruje również laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z firm, jakich produkty są oferowane to np. Menzel Glaser, Cormay i Poch.

Hurtownie medyczne zaopatrują również gabinety fizjoterapii proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei akcesoria i sprzęt dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, to ponad 8 000 towarów skierowanych do dentystów, specjalistów ortodoncji i techników dentystycznych. Oferowane towary pochodzą od najlepszych producentów, do których należy m.in: Lascod, Nordiska, Microbrush. W ofercie są też firmy polskie, producenci następujących produktów np. Poldent czy Tzmo.

Oferowane produkty jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, amalgamaty oraz wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej krótki opis asortymentu hurtowni materiałów medycznych to tylko wycinek tego, co można znaleźć nie tylko w punktach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Sprawdź ofertę

Sklep.Cezal.com.pl

Zobacz także: